Jesień pełna okazji do udziału w Targach Książki

1418. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie
(23-26 października) już za nami a już jutro
(21- 23 listopada) rozpoczynają się kolejne. Tym razem Hala Widowiskowo – Sportowa w samym centrum Katowic, popularnie zwana „Spodkiem” zamieni się w miejsce dyskusji o publikacjach, zabawy z książką, rozmów poważniejszych i tych nieco mniej poważnych o literaturze i jej znaczeniu w rozwoju, kształceniu, doświadczaniu świata.

Targi Książki to miejsce i czas na to, by przekonać siebie i swoje dziecko, że obcowanie z książkami może być przygodą, by znaleźć lekturę idealną dla każdego, by oderwać się od codzienności i spotkać się, także przy kawie bądź herbacie, z autorami ulubionych książek, czasopism i wydawniczych serii.

Frekwencja na Targach Książki oczywiście cieszy organizatorów. Może jest to również dobre miejsce, by kupić gwiazdkowe prezenty?

Jeśli nie masz planów na najbliższy weekend a mieszkasz w Katowicach lub nieodległej okolicy, możesz pojawić się w Spodku u przenieść się w świat literatury.

2 myśli nt. „Jesień pełna okazji do udziału w Targach Książki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>